Karnawałowa promocja

balony na witrynieŚwiąteczne nastrojowe błękity zniknęły na początku stycznia. Wzorem tradycji rozbierania choinki w dniu Trzech Króli, również w naszej szkole miała pojawić się nowa witryna.

Wiadomo było od samego początku, że tematem będzie karnawał!

W styczniu jeszcze można szukać inspiracji w Dniu Babci czy Dniu Dziadka, ale to jednodniowe święta. Witryna przecież powinna przyciągać nowym projektem aż do Walentynek…

Inspiracji szukałam na różnych bogach i stronach. Były maski, były serpentyny… Spodobały mi się balony, które mają dodatkowo jeden bardzo ważny atut – są tanie :) Zrobienie witryny, która jest bardzo atrakcyjna a dodatkowo nie wymaga zbyt wielkich nakładów finansowych to jest sztuka!

Witryna z balonami ma jeszcze jedną zaletę, a mianowicie można ją przygotować zgodnie z zasadą „albo duże albo dużo”.

W tym wypadku oczywiście balonów było dużo, a dokładnie 450. Nikt nie wiedział na początku ile będzie potrzeba balonów aby uzupełnić naszą witrynę. Wiadomo, że na 5 metrach długości to może być wiele, ale że aż tyle… Na szczęście mamy w szkole urządzenie do dmuchania balonów… Niestety nie wiąże automatycznie… więc niektórzy mieli bąble na palcach po kilku godzinach pracy…

Efekt jest wspaniały! Kolorowe balony widać z daleka. Czy w dzień czy w nocy urzekają ferią barw.

Dodatkowo w tym okresie w szkole ma miejsce specjalna karnawałowa promocja. W dniach 28,29 i 30 stycznia będą organizowane darmowe lekcje próbne z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Pełny grafik lekcji jest dostępny tutaj.

Balony na podkreślenie karnawałowej promocji to był strzał w dziesiątkę!

karnawalowa promocja3

karnawalowa promocja2

karnawalowa promocja1

 

 

 

 

Reklamy