Jak po dobrej imprezie

Walentynki, walentynki… my też postanowiliśmy je uczcić na naszej witrynie.

Szukając pomysłu rozważaliśmy całą paletę symboli, które określane są w tradycji jako oznaki miłości, trwałości, szczęścia i powodzenia. Serduszka, Kupidynki, tulące się gołębie, łabędzie splecione szyjami w kształt serc, słoniki i inne zwierzątka, kłódki i kluczyki, podkówki kwiaty i koniczynki stały się stałym elementami walentynkowych dekoracji.

Zależało nam na czymś wyjątkowym i szukaliśmy inspiracji wśród innych witryn walentynkowych na świecie. Znaleźliśmy kilka przykładów, ale ich realizacja byłaby dla nas zbyt trudna.

walentynki2

walentynki1

Postanowiliśmy wykorzystać symbole, które nie są może tak oczywiste przy Walentynkach, ale z pewnością kojarzą się z miłością czyli płatki róż.

Przygotowywanie witryny jeszcze nigdy nie sprawiało nam tyle przyjemności. Rzucanie w górę płatków i patrzenie jak rozsypują się w powietrzu i spadają wszędzie wokół było radosną zabawą…

walent4

walent9a

W dekoracji witryny dodaliśmy jeszcze balony i czerwone boa rzucone na fotelu jak gdyby nigdy nic.

Efekt – jak po dobrej, walentynkowej imprezie… Jest wyjątkowo!

walent9c

O Walentynkowych zwyczajach możecie przeczytać na stronie The Palms: www.thepalms.edu.pl oraz w magazynie Teraz Wilanów (nr. Luty 2013, str. 24-25)

Reklamy