The Palms

The Palms to wyjątkowa szkoła języków obcych, która otwiera swoje drzwi w samym sercu Miasteczka Wilanów przy ul. Sarmackiej 22 lok.135. Jeśli szukasz nowoczesnej szkoły, która wspiera innowacyjne rozwiązania, kierując się skutecznością nauki, to trafiłeś idealnie!

Korzystając z naszych doświadczeń zawodowych doszliśmy do wniosku, że podstawą w nauce języków obcych jest systematyczność i kontynuacja nauki. Jest to dość trudne zadanie i dlatego nie wszystkim się udaje. Chcemy wyjść naprzeciw wszystkim osobom, które pragną uczyć się języków obcych i do tej pory nie znalazły właściwej szkoły. Nie obiecujemy, że nauczysz się w 3 miesiące ale gwarantujemy, że nie zrezygnujesz po miesiącu.

Nauka języków, która sprawia przyjemność, to filozofia The Palms. Odzwierciedla to nazwa szkoły, wystrój wnętrza siedziby i przede wszystkim – dobrane metody i techniki nauczania. U nas poczujesz się jak w eleganckim kurorcie wakacyjnym. Dzięki temu będziesz uczyć się z przyjemnością i twoja nauka będzie efektywna. Nasi lektorzy przed każdym spotkaniem przygotowują autorski plan lekcji. Dlatego możesz tu czerpać przyjemność z nauki i nie będziesz się nudzić na zajęciach!

Wejdź na www.thepalms.edu.pl i dowiedz się więcej.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s